Sprawdź nas:

Zapraszamy na stronę Fundacji "Idea dla Ciebie"

 

O nas

Fundacja "Idea dla Ciebie"

 

Ideą naszej fundacji jest inspirowanie do zmian i odkrywania nowych możliwości niezależnie od wieku.

 

    Zależy nam na tym, aby każdy mógł odkryć w sobie pasję i ukryty potencjał. Pracujemy dla tych, którzy wkraczają w dorosłe życie i poszukują własnej drogi, jak i dla osób prowadzących aktywne życie zawodowe. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której odkryją oni swoje mocne strony i przekują jest na sukces w pracy zawodowej. Nasze działania w szczególny sposób kierujemy także do osób niepełnosprawnych oraz seniorów aby i oni mogli odkryć w swoim życiu nowe przestrzenie aktywizacji.

Tym samym wspólnie mamy szanse stworzyć nowoczesne społeczeństwo oraz gospodarkę opartą na wiedzy, rzetelności i pasji. W swojej pracy opieramy się nie tylko na badaniach naukowych oraz wiedzy zaczerpniętej z książek, ale przede wszystkim na wieloletnim doświadczeniu oraz na setkach rozmów przeprowadzonych z tymi, których ścieżki zawodowe potoczyły się w najróżniejszych i nieraz nieprzewidywanych kierunkach, a którzy dziś są liderami w swoich branżach.

 

Sami nie zrobilibyśmy wiele.

Nasza fundacja robi wszystko, co jest możliwe w ramach prywatnych środków twórców Fundacji "Idea dla Ciebie". Jednak gdyby nie wsparcie organizacji zewnętrznych nasze działania miałyby znacznie mniejszy zakres.

 

Zapraszamy do współudziału w wypełnianiu naszej misji.

 

Prowadzimy działania wyłącznie o charakterze charytatywnym. Aktywność oraz cele statutowe realizowane są dzięki wsparciu życzliwych osób, firm i instytucji. 

 

Dziękujemy za każdą formę wsparcia naszej fundacji :)

 

Numer konta:

21 1090 2398 0000 0001 4736 3253

Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe

 

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę na nasze konto:

Kod SWIFT banku: WBKPPLPP

IBAN: PL21109023980000000147363253

 

                        Nazwa banku: Santander Bank Polska S.A. 1 O. we Wrocławiu

 

 

 

 

Gallery_1

 

about us_1